תבנית החינוך המוזהב, מעלה צביה

הצוות

בצוות המורים אנשים שחינוך עבורם הוא שליחות ודרך חיים


טל-מעלה-צביה-009-001

חברי הצוות מבטאים בדרכים שונות את אמונתנו המשותפת שכל ילד וכל אדם נולד יחיד ומיוחד, ושזכותנו ותפקידנו להוביל את הילדים בבטחה בשנות הגדילה וההתבגרות. משימתנו היא לעודד תהליכים אשר יאפשרו לילדים להגיע לחייהם הבוגרים עם הכלים הנדרשים לאדם כדי לקיים אורח חיים בריא וחיובי, שיש בו חוסן פנימי, עצמאות מחשבתית, והמאפשר לממש את זכות הבחירה.


מדברי כמה חברות צוות:

lee

אני מאמינה שחינוך פותח, בכל פעם מחדש, שבילים לעתיד האנושי – האישי והקולקטיבי. אני מאמינה שהילדים של היום הם העתיד של מחר ועלינו, המבוגרים המלווים אותם בהתבגרותם, לשחרר אותם אל עתידם – עתיד האנושות.  אני מאמינה שמי שלבו פתוח ושנפשו מאירה, יצעד בשבילי חייו ויגלה את צפונות עתידו. אני מאמינה שחינוך זו ההזדמנות של הילדים לפרוץ מכלא הנסיבות.   לי נבט

 

 


 

shifra

הוראה בשבילי זו הזדמנות בשבילי לאפשר לילדים להיות מחוברים לעצמם, ולמצות את היכולות שלהם.
שפרה תומס

 

 

 

 


shani

אני מאמינה שלילדים מגיעה קבלת פנים מסבירת פנים, שלוקחת בחשבון את ייעודם ואת המבנה שלהם על כל רבדיו- על מנת שהם יוכלו לממש את ההבטחה הייחודית הטמונה בהם מעצם היותם בני אדם בכלל ומעצם היותם מיוחדים במינם בפרט.
מרים אברהמסון

 

 


dror

אני מאמינה שלכל ילד מגיעה ההזדמנות ללמוד לגדול ולהתפתח באקולוגיה תומכת ומחזקת. בכל אדם טמונות יכולות שונות וההתנסויות הרבות בחייו מאפשרות לו לגלותן צעד אחר צעד. חשוב לעודד את הילדים לנסות להעז לנסות ולחזק אותם בהצלחותיהם, הצלחה קוראת לעוד הצלחה וכך הילדים מתגברים ומתבגרים .
דרורה אוסיה

 

 


gema

I believe that education offers a great opportunity for both the teacher and pupil to
mutually grow and learn together.
I also believe that an essential mission of the teacher is to help instill, encourage or
deepen the child's self-confidence, so that he may truly appreciate his unique  capabilities, and trust in his ability to success . מרג'י בן דרור